آغاز به کار رسمی تیم فوتبال مهررضوی مشهد


ایسنا/خراسان رضوی مهررضوی مشهد در دور نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور حضور خواهد داشت.


ظهر امروز تمرین تیم بزرگسالان مهر رضوی، یکی از ۳ نماینده خراسان رضوی برگزار شد. در این تمرین که با حضور طباطبایی، مدیرعامل تیم، رضوی، مالک تیم و هیات همراهان آنان زیر نظر سیروس سنگچولی،  سرمربی تیم مهر رضوی برگزار شد، بازیکنان تمرینی شاداب را پشت سر گذاشتند.


رضوی: هدف ما صعود است


احمد رضوی، مالک تیم مهر رضوی در خصوص آغاز فعالیت این تیم اظهار کرد: همه ارکان موفقیت را فراهم می‌کنیم و شما بازیکنان و کادرفنی فقط روی مستطیل سبز متمرکز باشید.


وی افزود: انشالله با رایزنی‌های انجام ‌شده و جلسات خوبی که داشته‌ایم در طول مسیر با تمام قوا پیش می‌رویم و هیچ مشکلی از بابت سخت‌افزاری نخواهیم‌داشت. همدلی رمز موفقیت ما خواهدبود و پشت یکدیگر در مسیر سخت صعود به مرحله دوم لیگ سه قدم برمی‌داریم. هدف ما صعود است و در این مسیر محکم و قاطع پیش می‌رویم.


طباطبایی: از نظر مالی هیچ مشکلی نداریم


طباطبایی، مدیرعامل تیم مهر رضوی در جمع اعضای باشگاه اظهار کرد: خوشبختانه هیچ مشکلی از نظر مالی وجود ندارد و می‌خواهیم برخلاف شناختی که فوتبال ایران از مشهد دارد، یک تیم خوب، منظم و بابرنامه باشیم که قدم به قدم به سمت موفقیت گام برمی‌دارد.


وی افزود: موفقیت بدون اتحاد نشدنی است و در چهره تک‌تک بازیکنان و کادرفنی تیم مهر رضوی رفاقت و اتحاد را می‌بینم. بی‌شک این امتیاز بزرگی است که تا پایان رقابت‌ها حفظ می‌کنیم.


طباطبایی گفت: خوشحالیم که سیروس سنگچولی، پیشکسوت باسابقه فوتبال ایران و مشهد را در کنار خود داریم. با دانش و تخصص وی و کادرش مطمئنم که روزهای خوبی برای فوتبال خراسان در پیش است. باید از حیثیت شهر امام مهربانی‌ها دفاع کنیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگربازسازی پوستلینک مطالب دیگرآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن


دیدگاهتان را بنویسید