اجاره ماشین در کیش


اکثر ماشین‌های اجاره‌ای در کیش، به دلیل اینکه جزیره، جزء مناطق آزاد و بین‌المللی است در دسته خودروهای لوکس قرار دارند. به همین دلیل یکی از تفریحات هیجان انگیزی که اکثر مسافران تور کیش به سراغش می‌روند رانندگی با خودروهای پرشتاب روز دنیا و تجربه رانندگی با جدیدترین و گران ترین ماشین‌ها در این جزیره مرجانی است. اجاره ماشین خارجی در کیش اصلا کار دشواری نیست و تنها با پرداخت هزینه، امکان پذیر است. بی شک ماشین سواری در کیش و لذت گشت زنی با ماشین لوکس در این جزیره زیبا، تکرار نشدنی ترین خاطرات زندگی را، برای شما رقم خواهد زد. مراکز رنت کیش هم بسیار هستند که می‌توانید با مراجعه به یکی از آنها، ماشین مد نظرتان را به مدت معلوم اجاره کنید و سفری رویایی و منحصر به فرد داشته باشید.

اجاره ماشین در کیش

برای اجاره ماشین در کیش به یک قرارداد رسمی میان شرکت رنت خودرو و شخص اجاره کننده نیاز دارید. طی این قرارداد ، شخصی که تصمیم به اجاره خودرو دارد، مدت مشخصی را تعیین کرده و ماشین دلخواهش را از شرکت اجاره می‌کند. این شخص باید پس از پایان مدت اجاره، ماشین را به شرکت بازگرداند. به این دلیل که کیش منطقه آزاد شناخته می‌شود و واردات خودروهای آمریکایی و خارجی (البته تا قبل از سال 2016) در جزیره آزاد است، هزینه تاکسی برای گردش در جزیره کیش ممکن است برای مسافران به صرفه نباشد و به همین دلیل، اغلب گردشگران جزیره تمایل به رنت خودرو در کیش دارند.

دقت داشته باشید که این خودروها بدون راننده اجاره داده می‌شوند. شما می‌توانید قبل از رسیدن به این جزیره مرجانی، مراحل رزرو یکی از خودروها را انجام دهید تا بتوانید در زمان رسیدن به فرودگاه کیش ، خودرو اجاره‌ای خود را تحویل بگیرید.

برای اجاره خودرو ، یک سری شرایط وجود دارد که تمامی آنها در قرارداد رسمی ذکر می‌شود. برای مثال پرداخت وجه ضمانت بابت رنت خودرو که پس از بازگرداندن ماشین ، آن مبلغ به فرد اجاره کننده عودت می‌شود. دقت کنید رانندگی در کیش ، قوانین و مقررات خاص خودش را دارد و برای داشتن فرهنگ‌ رانندگی، شما هم موظف هستید از تمامی قوانین پیروی کنید. مانند حق تقدم در میدان‌های جزیره، زدن چراغ راهنما، رعایت حقوق عابر پیاده و … که در این جزیره به خوبی فرهنگ سازی شده و این قوانین رعایت می‌شود. در ادامه قوانین رانندگی در جزیره کیش را جز به جز قید می‌کنیم.

قوانین رانندگی در کیش

بستن کمربند ایمنی هنگام رانندگی حتی از جلوی درب هتل و یا درب آپارتمان

 • بوق زدن در تمامی معابر ممنوع
 • آلودگی صوتی به هر نحو ممکن در جزیره کیش ممنوع
 • جریمه‌ها در کیش دو برابر محاسبه می‌گردد
 • حداکثر سرعت رانندگی در خط ساحلی جزیره 50 کیلومتر و در دیگر نقاط برابر با اندازه نصب شده در تابلوها
 • در تمامی خیابان‌ها، معابر و بلوارهای جزیره کیش دوربین کنترل سرعت نصب شده است که تمامی دوربین‌ها توسط پلیس نظارت می‌شوند

با اجاره ماشین در کیش، تمامی خسارات وارد شده به خودرو از لحاظ بدنه، فنی، داخل اتاق، جریمه راهنمایی‌رانندگی و استفاده از خودرو روی شن و جاده‌های خاکی (رانندگی غیر استاندارد) به عهده شخص اجاره کننده است. مدارک و وجه تضمین که پرداخت می‌کنید تنها در صورت سلامت خودرو در زمان تحویل به شما باز گردانده می‌شود. پس حتما قبل از سوار شدن، خودرو رنت شده را با دقت بررسی کنید و هر موردی که داشت را قبل از استفاده گزارش دهید.

ویژگی‌های اجاره خودرو در کیش

قطعا می‌دانید که برای سفر با ماشین شخصی تا جزیره، باید هزینه‌بنزین و استهلاک ماشین را هم در نظر بگیرید. جدا از اینکه برای حمل خودرو تا کیش باید از مسیر آبی و لنج‌ها هم استفاده کنید که همین موضوع هزینه‌ای جداگانه به خرج سفر شما اضافه خواهد کرد. بعد از گذراندن تمامی این مراحل باید برای جبران خستگی، چند روزی استراحت کنید تا شاید خستگی رانندگی تا جنوب کشور از تنتان خارج شود. بعد از این ، تا خودتان را جمع و جور کنید می‌بینید که مدت زمان تعطیلات تمام شده و آنچنان که باید در این جزیره زیبا تفریح نکرده‌اید. در حالیکه تنها با اجاره خودرو در کیش می‌توانید:

 • سفری لذت بخش داشته باشید
 • در هزینه‌های‌بنزین و نگهداری خودرو شخصی خود صرفه جویی کنید
 • از صف‌های طولانی برای تحویل و دریافت خودرو در لنج‌ها جلوگیری کنید
 • در جزیره انتظار تاکسی‌ها را نکشید
 • بیشترین لذت را از هر دقیقه سفرخود در این جزیره مرجانی ببرید
 • رانندگی ایمن، جذاب و متفاوت در جاده‌های ساحلی جزیره را تجربه کنید
 • بعد از خرید، گشت و گذار و تفریح در جزیره، بدون نگرانی و دغدغه تاکسی و سرویس حمل و نقل، به هتل و یا اقامتگاهتان برگردید
 • آزادی عمل و استقلال خود را حفظ کنید و در هر زمان که اراده کردید، به گردش و تفریح در مراکز خرید کیش بپردازید

در ادامه در رابطه با مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش صحبت خواهیم کرد. شرایط اجاره ماشین در کیش به این صورت است که بعد از اینکه شرکت مورد نظر جهت رنت خودرو را انتخاب کردید باید یک سری مدارک برای دریافت خودرو مورد نظر خود تحویل دهید:

 • گواهینامه معتبر رانندگی
 • کارت ملی
 • ضمانت نقدی بین 2 تا 10 میلیون تومان که این مبلغ با توجه به خودرو مورد نظر شما جهت اجاره متغیر است. برای مثال اجاره ماشین ایرانی در کیش یک قیمت دارد و اجاره گرانترین ماشین در کیش قیمتی دیگر. به گونه‌ای که برای خودروهای ‌بنز و یا مازراتی باید مبلغی حدود 10 تا 30 میلیون تومان پرداخت کنید.
 • پرداخت مبلغ بابت ضمانت خلافی. به این صورت که باید بین 300 تا 700 هزار تومان به حساب شرکت اجاره خودرو واریز کنید. سپس بعد از تحویل خودرو و متخلف نبودن، این مبلغ در عرض کمتر از 1 ماه به حساب شخص اجاره کننده باز گردانده می‌شود.
 • پس از ارائه تمامی این موارد، یک قرارداد بین شرکت کرایه خودرو بدون راننده و شخص اجاره کننده تنظیم خواهد شد که باید از این قرارداد تا زمان تحویل خودرو نگهداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید