با تولیدکننده برتر دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی آشنا شوید


در طی سال‌های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی، روز به روز زندگی بشر با بهبودهایی در همه زمینه‌ها مواجه شد. یکی از بهترین وجوه این پیشرفت تکنولوژی را می‌توان در حیطه تجهیزات پزشکی مشاهده کرد.


به گزارش ایسنا به نقل از شرکت دانش بنیان فاطر الکترونیک، دستگاه‌ها و تجهیزاتی که به مرور کامل‌تر شدند و با دقت بالاتری کار خود را انجام دادند، دیگر جزئی جدانشدنی از علوم پزشکی به شمار می‌روند. در ادامه این مطلب با مجموعه دانش بنیان فاطر الکترونیک، یکی از برترین تولیدکنندگان دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی در کشور آشنا خواهیم شد.


آغاز به کار فاطر الکترونیک


در صنعت پزشکی کشور، در سال‌های پس از انقلاب بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ در تلاش بودند تا با به کارگیری تکنولوژی‌های به روز، نیاز کشور را از واردات دستگاه‌های حوزه پزشکی بی‌نیاز کنند. یکی از درخشان‌ترین مجموعه‌ها در این حوزه، شرکت “https://fater.ir/”>فاطر الکترونیک بود که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ آغاز کرد. اولین هدف فاطر الکترونیک پوشش نیازهای داخلی در حوزه تجهیزات پزشکی و کاهش وابستگی به واردات این تجهیزات بوده است. فاطر الکترونیک در مسیر توسعه خود گواهینامه‌های متعددی کسب کرده است تا فعالیت خود را با استانداردهای بین‌المللی پیش بگیرد.


این شرکت ابتدا با تولید تعداد محدودی از دستگاه‌های مورد نیاز در آزمایشگاه‌ها، فعالیت خود را در بازار تجهیزات پزشکی کشور آغاز کرد و طولی نکشید که جایگاه مناسبی در بازار کسب کرد. به مرور زمان و با کسب دانش و تجربه در این مسیر، محصولات فاطر الکترونیک به روز تر و کامل‌تر از قبل شدند.


واحد تحقیق و توسعه فعال در شرکت فاطر الکترونیک با نیازسنجی دقیق بازار، کم کم موجب عرضه تعداد بیشتری از محصولات این شرکت دانش بنیان به بازاهای داخلی شد. تا جایی که امروز بیش از دویست مدل تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز در کشور، توسط فاطر الکترونیک تولید و پشتیبانی می‌شود. این شرکت، تولیدات خود را با کیفیتی چشمگیر و با استانداردهای بین‌المللی به بازار تجهیزات پزشکی کشور، عرضه کرده است.


در این ۳۵ سالی که شرکت فاطر الکترونیک در صنعت آزمایشگاهی کشور فعالیت می‌کند موفق به تجهیز آزمایشگاه‌هایی در سراسر کشور با بیش از ۱۰ هزار دستگاه فعال شده است. تجهیزات آزمایشگاهی تولیدشده در این شرکت، با سه سال گارانتی عرضه می‌شوند که خدمات رایگان این شرکت را شامل می‌شود. فرایند تامین قطعات این تجهیزات و خدمات پس از فروش هم تا ده سال به عهده شرکت فاطر الکترونیک است. این مساله رضایت روزافزون مشتریان این شرکت را به دنبال داشته است و اعتبار بالایی برای آن کسب کرده است.


امروز محصولات فاطر الکترونیک با نظارت کامل و تحت مقررات تعیین‌شده توسط اداره کل تجهیزات پزشکی در یک کارخانه با وسعت ۲۵۰۰ مترمربع تولید می‌شود. این شرکت تنوع بالایی از نیازهای صنعتی در حوزه پزشکی کشور را پوشش داده است و به هدف ابتدایی فعالیت خود، یعنی کاهش وابستگی به واردات تجهیزات پزشکی، تا حد چشمگیری دست یافته است.


محصولات فاطر الکترونیک


دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی مورد نیاز در حوزه پزشکی کشور از گستردگی بالایی برخوردار است. به علاوه این دستگاه‌ها با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن‌ها، معمولا قیمت بالایی دارند و به همین دلیل لازم است از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند. افراد مختلفی که این دستگاه‌ها را به کار می‌گیرند معمولا به نتیجه‌ای دقیق نیاز دارند و لازم است این دستگاه‌ها را در بالاترین کیفیت موجود به کار بگیرند. پس از سال‌ها تجربه فاطر الکترونیک در تولید این تجهیزات و به روزرسانی دانش و تجربه در این مسیر، تجیهزات تولیدشده توسط این شرکت دیگر تبدیل به یکی از بهترین انتخاب‌ها در حوزه آزمایشگاهی کشور شده است. همان طور که پیش از این هم اشاره کردیم، تولید هر یک از این محصولات با قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی و تخت گواهینامه کیفیت ISO۹۰۰۱ انجام می‌شود. مهم‌ترین محصولات تولیدشده توسط شرکت دانش بنیان فاطر الکترونیک شامل موارد زیر هستند:

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرراهنمای خرید شیرآلات توکار بصورت اینترنتی


دیدگاهتان را بنویسید