دیدار رئیس کل دادگستری تهران با ۱۸۰ نفر از مراجعین


رئیس کل و معاونان قضایی دادگستری استان تهران با ۱۸۰ نفر از مراجعین دیدار و به مسائل و مشکلات مطرح در پرونده‌های قضایی از جمله موضوع درخواست‌های مربوط به مدیران برخی از واحدهای تولیدی رسیدگی کردند.


به گزارش ایسنا، علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران به همراه معاونان خود، در نشست ملاقات مردمی امروز با بیش از ۱۸۰ نفر از مراجعین دیدار و ضمن استماع مشکلات و خواسته‌هایشان، دستورات مقتضی را در جهت رفع مشکلات و موانع مطرح شده در راستای قوانین صادر کرد.


القاصی در حاشیه برگزاری ملاقات‌های مردمی مسئولان قضایی دادگستری استان تهران از ابلاغ دستورالعملی در راستای فرامین رهبری در دیدار اخیر مسئولان و کارکنان قوه قضاییه و تاکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر تکریم ارباب رجوع و پاسخ دهی مناسب به مردم خبر داد و گفت: برای هماهنگ سازی و انسجام در برگزاری مناسب برنامه‌های ملاقات مردمی در سراسر استان تهران به تمامی مدیران واحدهای قضایی ابلاغ شده است تا روزهای چهارشنبه هر هفته را به دیدار چهره به چهره با مردم اختصاص دهند.


القاصی افزود: برای اجرای مناسب برنامه‌های ملاقات مردمی به معاون قضایی در امور ارتباطات، ملاقات مردمی و حفظ حقوق شهروندی ماموریت داده شده تا ضمن اخذ گزارش مستمر از اجرای برنامه‌های ملاقات مردمی در روزهای چهارشنبه، بر این موضوع نظارت لازم را داشته باشند.


در جهت تاکیدات رئیس دستگاه قضا برای ملاقات بی واسطه مسئولان قضایی با مردم، رئیس کل دادگستری استان تهران به همراه معاونین خود در برنامه ملاقات مردمی دادگستری استان تهران حضور یافتند و به مدت ۳ ساعت در سالن اجتماعات مجتمع حضرت امام خمینی (ره)، به مشکلات حقوقی و قضایی بیش از ۱۸۰ نفر از مراجعان رسیدگی کردند.


درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آئین دادرسی کیفری، تخفیف در مجازات، تسرسع در اجرای احکام صادره و درخواست مرخصی، عفو و آزادی مشروط و پابند الکترونیکی برای زندانیان اهم درخواست‌های مطرح شده از سوی مراجعان در ملاقات با رئیس کل و مسئولان قضایی دادگستری استان تهران بود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگربهترین مشاورین کسب و کار چه ویژگیهایی دارند


دیدگاهتان را بنویسید