راهنمای خرید چمدان مسافرتی


چمدان مسافرتی یکی از ابزار های مهم در بین لوازم خانگی و ورزشی است. بدیهی است که نیازهای چمدان شما بسته به شغل ، مقصد و سبک سفر شما متفاوت خواهد بود ، اما به خصوص اگر زیاد سفر می کنید ، به چیزی قوی و بادوام نیاز دارید. الکساندرا جیمینز ، سردبیر مجله Travel Fashion Girl می گوید: “اگر چمدان خود را روی سطوح ناهموار مانند سنگفرش ها ، صخره ها یا پیاده روها با سنگ های شکسته می کشید ، باید بسیار مراقب چرخ های آن باشید یا آماده حمل آن باشید.” اگر در نگاه اول به نظر می رسد که چرخ ها شکسته یا آسیب می بینند ، به هستان اعتماد کنید ، زیرا به احتمال زیاد این اتفاق می افتد. “قبل از خرید ، بررسی و تحقیقات این چمدان را با دقت بخوانید و ایده خوبی است که چمدان ها را با گارانتی مادام العمر آماده کنید.” بیشتر بخوانید

به دنبال مواد با کیفیت باشید

راهنمای خرید چمدان سفر می گوید که چمدان های سخت یا نرم را انتخاب می کنید ، کیفیت مواد به کار رفته در آن مهم است. جیمینز می گوید: “اگر دوست دارید آن را با دست حمل کنید ، چمدان نرم بسیار عالی است ، زیرا آنها سبک تر هستند و راحت تر می توان آنها را در قفسه ها مانند قفسه های هوا در هواپیما قرار داد.” آنها همچنین می توانند ضربات فیزیکی را بهتر از چمدان های سخت جذب کنند. ” از خرید پلی استر خودداری کنید ، مگر زمانی که پارچه های خراشیده را به عنوان یک مد فوق العاده می بینید! پارچه های نایلونی چسب دار انتخاب بهتر و با دوام تری هستند.

جیمینز می گوید: “دلیل خرید چمدان سخت این است که تجهیزات داخل بهتر می ماند زیرا چمدان در آن جا نمی گیرد.” چمدان های با کیفیت بالا ساخته شده از مواد دست ساز ، مانند پلی کربنات ، بسیار بادوام هستند و اغلب با وینیل ، چرم یا پارچه پوشانده شده اند.

پلی کربنات بسیار بادوام

شکستن دسته چمدان یکی از رایج ترین اتفاقات با چمدان های نامناسب است. اگر نمی خواهید این را تجربه کنید ، چمدان هایی با دسته در دو طرف میله خریداری کنید ، زیرا معمولاً از چمدان های تک بند محکم تر هستند. البته اگر یک چمدان بسیار گران قیمت و با کیفیت را انتخاب کنید ، دسته تک آنها احتمالاً به اندازه دسته های دو نوار قدرتمند است.

زیپ چمدان ، یک ایست بازرسی دیگر

در راهنمای خرید چمدان مسافر یک قانون نانوشته وجود دارد که می گوید اگر چمدان از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ، زیپ های آن قطعاً به راحتی می شکنند و تعویض آنها هزینه زیادی خواهد داشت. خرید چمدانی که دارای زیپ های قابل تعمیر است ، سرمایه گذاری بزرگی است. اگر به دنبال یک چمدان پلاستیکی نرم هستید ، آنهایی را انتخاب کنید که دارای زیپ هستند و به خوبی در چمدان جا می شود. علامت خوب کیفیت زیپ ها می توانند رنگ طرح کلی چمدان شما باشند یا برعکس ، اما در هر صورت زیپ باید با اندازه کل چمدان هماهنگی کامل داشته باشد. اگر از جمله افرادی هستید که بیش از ظرفیت چمدان را پر می کنند ، به دنبال کیف باشید که زیپ آن از کویل های پلی استر ساخته شده است. این نوع زیپ ها می توانند فشار زیادی را تحمل کنند.

سیستم قفل را بررسی کنید

حتی اگر اجناس با ارزش مانند طلا را همراه خود ندارید ، باز هم باید از لوازم خود مراقبت کنید. چمدان بدون قفل دعوت برای سارقان است! معمولاً چمدان های نرم با کیفیت دارای انواع مختلف قفل هستند که به زیپ آنها محکم می شود. چمدان های سخت یا به گونه ای ساخته می شوند که دارای قفل اتوماتیک هستند یا قفل نیز دارند. در هر صورت ، باید به نحوه مراقبت این سیستم از چمدان توجه کنید. هرچه بیشتر بچسبد ، پایدارتر خواهد بود.

سیستم قفل چمدان

یکی از مواردی که هنگام خرید چمدان چرمی باید به آن توجه کنید درجه استفاده شده است. برای داشتن رابطه جنسی پایدار و جذابیت جسمانی پایدار ، به دنبال یک چمدان چرمی باشید که از مواد بالا / دانه کامل تهیه شده است و از بیرونی ترین لایه های پوست به دست آمده است. از خرید چرم مصنوعی خودداری کنید زیرا به مرور زمان دچار ترک خوردگی می شود. چرم های فرآوری شده 100٪ چرم هستند ، اما از لایه های داخلی پوست می آیند و به اندازه چرم سبوس دار دوام ندارند. همچنین ، از چمدان های ساخته شده از قطعات چرم خودداری کنید. آنها از قطعات دیگر چرم ساخته شده و به هم چسبیده اند. چمدان های چرمی با بند چرمی ممکن است به مرور زمان پوسته پوسته شده و ترک بخورد.

نگاهی به جیب های مختلف چمدان بیندازید

آخرین چیزی که باید در مورد چمدان های مسافرتی بدانید این است که اگر چمدانی با چند جیب مختلف ترجیح می دهید تا بتوانید وسایل خود را به راحتی دسته بندی کنید ، باید به نحوه تناسب آنها فکر کنید. جیب ها می توانند طوری طراحی شوند که باعث افزایش فضای چمدان یا کاهش اندازه فضای اصلی چمدان نشوند. دو مشکلی که تولیدکنندگان حرفه ای از آن اجتناب می کنند. اگر به دنبال جیب اضافی هستید ، چمدانی را انتخاب کنید که دارای لایه های پنهان با درزهای تمیز و ضخیم باشد تا با گذشت زمان پاره نشوند و ظاهر چمدان به قلب شما نرسد.


دیدگاهتان را بنویسید