رایزنی برای نرخ ارز و پرواز عمره


مسئولان حج و زیارت از رایزنی و پیگیری برای تعیین نرخ ارز، پرواز و متعادل شدن قیمت‌ها برای ازسرگیری عمره خبر دادند.


به گزارش ایسنا، نشست شورای برنامه‌ریزی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار و آخرین اقدامات صورت‌گرفته برای از سرگیری سفرهای عمره بررسی شد.


منطقی‌ترین تصمیم برای ازسرگیری عمره گرفته شود


نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با تاکید بر این که باید بهترین شرایط برای اعزام زائران ایرانی به عمره فراهم شود، از معاونت‌های بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت خواست بررسی‌های کارشناسی و دقیقی را در حوزه‌های مختلف انجام دهند تا منطقی‌ترین تصمیم برای از سرگیری سفرهای عمره اتخاذ شود.


رایزنی با بانک مرکزی برای تعیین نرخ ارز عمره


سیدعباس حسینی ـ رییس سازمان حج و زیارت ـ نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته برای از سرگیری سفرهای عمره، گفت: برای نهایی کردن این تصمیم در حال رایزنی و انجام مذاکرات با بخش‌های مختلف هستیم تا بتوانیم بهترین شرایط را برای اعزام زائران فراهم کنیم.


او برگزاری نشست با بانک مرکزی برای تعیین وضعیت ارز را یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در این خصوص دانست و افزود: به‌زودی نشستی را با بانک مرکزی برای تفاهم و جمع‌بندی نهایی در مورد نرخ ارز سفر عمره خواهیم داشت.


قیمت پرواز عمره باید متعادل باشد


غلامرضا رضایی ـ معاون سازمان حج و زیارت ـ نیز درباره آخرین وضعیت پیگیری امور مربوط به سفر عمره اظهار کرد: تعیین نرخ ارز و مشخص شدن نحوه ارائه خدمات پروازی و قیمت متعادل آن از مهمترین بخش‌های تأثیرگذار برای تصمیم‌گیری در این مورد است که در حال رایزنی برای نهایی کردن آن‌ها هستیم.


معاون حج و عمره گفت: طبیعی است برخی نرخ‌ها نسبت به آخرین عمره در سال ۱۳۹۴ تغییر کرده باشد، با این وجود در حال بررسی هستیم تا بتوانیم شرایط را برای نهایی کردن این تصمیم فراهم کنیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگردستگاه تصفیه آبلینک مطالب دیگرروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی


دیدگاهتان را بنویسید