رونمایی از کتابی درباره پدر رهبر انقلاب


مراسم رونمایی از کتاب «زندگی اینجاست؛ کوتاهه‌هایی از زندگی آیت‌الله سیّدجواد خامنه‌ای(ره)» به قلم مهدی قزلی برگزار می‌شود.


به گزارش ایسنا، در خبر برگزاری این نشست آمده است: “مراسم رونمایی از این کتاب که به تازگی در انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است، روز چهارشنبه، ۱۴ تیرماه همزمان با روز قلم از ساعت ۱۰ در شهر تبریز که شهر پدری آیت‌الله سیّدجواد خامنه‌ای بوده و مسجدجامع این شهر که روزگاری محل تحصیل و تدریس و اقامه‌ نماز آن مرحوم و پدر بزرگوارش بوده است، برگزار خواهد شد.


این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه‌ تبریز همراه خواهد بود.”


در این خبر همچنین عنوان شده است: “کتاب «زندگی اینجاست» روایت‌هایی کوتاه از زندگی پدر رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله سیّدجواد حسینی خامنه‌ای(ره) عالم وارسته و سالک پرهیزکار عصر خویش است. مرحوم سیدجواد خامنه‌ای فقیهی صاحب‌نظر بود که در عین برخورداری از ویژگی‌های مختلف عظمت علمی، معنوی و اجتماعی، همواره خود را از پرتگاه دنیاطلبی دور نگاه داشت و عمر نودساله‌اش را به نمونه‌ای شکوهمند از صفا و خلوص و معنویت بدل ساخت. این کتاب تلاش می‌کند جلوه‌ها و قصه‌هایی از حیات پرچالش، اما همواره بی‌پیرایه و سراسر آرامش این عالم وارسته را در اختیار خوانندگان خود قرار دهد.”

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرآموزش چاپ و بسته بندی توسط حامد ایرانپور


دیدگاهتان را بنویسید