سپاه بقیه الله عج شیراز الگوی موفق کشوری شد


ایسنا/فارس معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز در دومین گردهمایی شهید محمد حسین سروری‌راد که با حضور منتخبین فعال فرهنگی هنری بسیج برگزار شد، برای دومین سال پیاپی به عنوان الگوی موفق کشوری معرفی شد.


معاون فرهنگی هنری سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز امروز، ۲۶ اسفندماه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: این معاونت با توجه به عملکرد مناسب و فعالیت‌های موثر یکسال اخیر، عنوان برتر کشور را در طرح شهید حسینعلی جاوادان‌فر برای دومین سال پیاپی کسب کرد و مورد تجلیل قرار گرفت.


حمید مرزبان این موفقیت را مرهون تلاش، زحمات و پیگیری‌های مجدانه بسیجیان و مسئولین فرهنگی حوزه و پایگاه‌ها دانست و افزود: سپاه بقیه‌الله (عج) شیراز در سال‌های اخیر به صورت جهادی در حوزه فرهنگی هنری پای کار بوده است و این موفقیت حاصل زحمات و همکاری بسیجیان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهر شیراز است.


معاون فرهنگی هنری سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز بیان کرد:‌ بحمد الهی پیوند خوبی بین دستگاه‌ها و ادارات فرهنگی استان فارس رقم خورده است و همدلی تا پایین ترین رده تداوم دارد.


مرزبان، کسب این عنوان برای دومین سال متوالی را نوید اتفاقات خوب در عرصه فرهنگی شیراز و استان فارس دانست و افزود: خوشبختانه ما تاکنون توانسته‌ایم با اجرای برنامه‌های فرهنگی متمرکز و همچنین محله محوری با همکاری مردم و گروه‌های جهادی فرهنگی، با کسب این عنوان پرچم‌دار انجام امورات فرهنگی در کشور باشیم و این رتبه، حاصل تلاش و زحمات همکارانی است که دغدغه فرهنگی دارند و توانسته‌اند با اجرای برنامه‌های خوب و موثر در کنار اطلاع‌رسانی و ثبت این موفقیت‌ها به کسب مقام برتر نائل شوند.


وی اظهار کرد: بدون شک انجام امور فرهنگی نیازمند تجربه، مهارت، نوآوری و تلاش است که این مهم در سپاه ناحیه بقیه‌الله (عج) توسط بسیجیان به خوبی به منصه ظهور رسیده است و نیازمند آن است تا برخی از ادارت نیز در این حوزه تلاش بیشتری کنند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز


دیدگاهتان را بنویسید