عبدالله زاده روی اشتباه فردی به پرسپولیس باختیمP>به گزارش ایرنا، احمد عبدالله زاده پس از شکست یک بر صفر فولاد برابر پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم. با وجود تمام احترامی که برای پرسپولیس قائل هستم کل بازی دست ما بود. موقعیت های زیادی ایجاد کردیم می‌توانستیم به گل برسیم که با بی دقتی یکی پس از دیگری از دست رفت.


وی افزود: امروز هم مانند چند بازی گذشته اشتباهات فردی موجب شد تا گل بخوریم. امروز خیلی خوب کار کردیم. اما چند بازی است که روی اشتباهات فردی گل می‌خوریم.


هافبک تیم فوتبال فولاد اضافه کرد: دو هفته زمان داریم و باید تمام فکر و ذکرمان روی بازی سوپرجام با پرسپولیس بگذاریم تا یک جام را به هواداران هدیه بدهیم.


وی ضمن انتقاد به ساعت برگزاری این دیدار اظهارداشت: بازی استقلال امروز لغو شد و باید این دیدار ساعت ۱۶ برگزار می‌شد. امروز هم هرچه به فدراسیون نامه زدیم و درخواست دادیم عملی نشد. ما هم در اهواز می‌توانیم در ساعات گرما میزبانی کنیم اما این اتفاق رخ نمی‌داد. این بازی تمام شد. ما امروز بازی کردیم و تلاش کردیم و روی اشتباه فردی گل خوردیم.دیدگاهتان را بنویسید