مسابقات اسکی قهرمانی آسیا احمدی نقره ای و ساوه شمشکی برنزی شد


تهران – ایرنا – با تصمیم مسوولان کنفدراسیون اسکی آسیا، نتایج دور(مانش) اول رقابت های اسکی مارپیچ بزرگ قهرمانی آسیا در روز گذشته به عنوان نتایج نهایی محسوب شد و اسکی بازان ایرانی صاحب یک مدال نقره و یک برنز در این مسابقات شدند.


به گزارش ایرنا، رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ از روز گذشته(پنجشنبه) با برگزاری مسابقات مارپیچ بزرگ در پیست اسکی مزار لبنان آغاز شد.


در پایان دور (مانش) نخست این رقابت ها در بخش بانوان عاطفه احمدی در رتبه دوم قرار گرفت. مهسا یارخواه چهارم، مریم کیاشمشکی پنجم و صدف ساوه شمشکی نهم شدند.


در بخش مردان نیز محمد ساوه شمشکی سوم شد. حسام کلهر، امیر علی علیزاده و رهام صبا نیز به ترتیب در رده های ۹، ۷ و ۱۴ قرار گرفتند.


به علت شرایط بد برف دور(مانش) دوم این رقابتها به امروز موکول شد اما شرایط جوی باز هم اجازه برگزاری رقابت‌ها را نداد تا با تصمیم مسئوولان کنفدراسیون اسکی آسیا، نتایج دور نخست به نوان نتایج نهایی مارپیچ بزرگ محسوب شده و با این حساب عاطفه احمدی در بخش بانوان به مدال ارزشمند نقره دست پیدا کرد و محمد ساوه شمشکی نیز در جایگاه ارزشمند سوم قرار گرفت و به برنز رسید.


رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی آسیا فردا در بخش مارپیچ کوچک ادامه خواهد یافت.
دیدگاهتان را بنویسید