نظارت میدانی و برخط بر تخصیص بودجه های اشتغال زایی


تهران – ایرنا – وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نظارت برخط و میدانی بر تخصیص بودجه‌های اشتغال‌زایی خبر داد و گفت: از پول‌پاشی پرهیز خواهیم کرد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، حجت الله عبدالملکی در حاشیه جلسه کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی افزود: در کمیسیون اجتماعی برنامه‌های وزارت تعاون برای تحقق شعار سال تشریح شد، نمایندگان نکات خود را مطرح کردند.


عبدالملکی اظهار داشت: در سال ۱۴۰۱ منابع تولید و اشتغال در تبصره ۱۶ و ۱۸ دیده شده است و ما از پول پاشی پرهیز خواهیم کرد در هر جایی که بودجه‌ای خرج شود، باید نتیجه داشته باشد.

وی تاکید کرد:  از این به بعد طرح‌هایی که برای اشتغال اجرا می‌شود، نظارت بر خط خواهد شد. تمام دستگاه‌هایی که در زمینه اشتغال مأموریت دارند فرصت شغلی باید ایجاد کند کد آن در سامانه ثبت می‌شود و نظارت میدانی انجام می‌شود.


عبدالملکی در مورد راهکارهای تثبیت مشاغل گفت: یک بسته بسیار عالی برای تثبیت و توسعه اشتغال در سال ۱۴۰۱ آماده شده است که مراحل نهایی خود را برای تصویب در دولت طی می‌کند که جزئیات آن را به اطلاع کارفرمایان و کارگران می رسانیم.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40


دیدگاهتان را بنویسید