همه ما ایرانیان مدیون فداکاری مادران و همسران شهدا هستیمP>به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، ماموستا عبدالسلام کریمی در پیامی به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا نوشت: اینجانب برخود فرض می‌دانم به عنوان یک ایرانی مسلمان و مشاور رئیس‌جمهور از تمام مادران عزیز و همسران گرامی شهدای غیور و شریف ایران زمین، به پاس حفاظت از ارزش های دینی و حراست از آرمان‌ها، امنیت و منافع ملی و صبر و شکیبایی در تحمل فقدان عزیزان شهید خویش، قدردانی و تشکر کنم و این روز را با کمال خلوص به آن فرشتگان الهی، تبریک و شادباش عرض کنم.


 مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی ادامه داد: این روز را به همه مادران و همسران شهدای عزیز و شریف ایران زمین اعم از شهدای مذاهب، پیروان ادیان توحیدی و اقوام ایرانی، تبریک و شادباش می‌گویم.  


کریمی خاطرنشان کرد: تمام شهدای این سرزمین، در دامان پر مهر و محبت مادران خویش رشد یافتند و بر سجادة آنها نماز عشق و ایثار آموختند و شکوفا شدند. چه زیبا فرمودند امام عزیز و راحل ما که از دامان زن مرد به معراج رود. شهیدان والا مقام جمهوری اسلامی ایران، آموزه‌ها و تعالیم دینی، اخلاقی و انسانی را از معلم اول و مهربان خویش فرا گرفتند و با همسر، همدم و همیشه همراه خویش یعنی همسران شهداء مسیر تعالی و تکامل را تا قلّه رفیع شهادت پیمودند. بدین جهت، همه ما ایرانیان مدیون مکتب ایمان، فداکاری و عشق به دین و میهن مادران شهید و همسران گرامی شهدا هستیم.  


وی تاکید کرد: امید وافر دارم که پروردگار هستی بخش مقام والای همه شهدای جمهوری اسلامی ایران را متعالی فرماید و اجر صبوری و مقاومت مادران و همسران شهدا را پاداش اخروی و همجواری با اولیا خویش، قرار دهد.دیدگاهتان را بنویسید