پیوس برتری مقابل نفت مسجد سلیمان واجب بود پرسپولیس تیم برتر


تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برتری برابر نفت مسجد سلیمان واجب بود چرا که پرسپولیس باید با روحیه مقابل استقلال قرار بگیرد.


به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال نفت مسجد سلیمان را با نتیجه دو بر یک شکست دهد تا با برد به استقبال شهرآورد برود.


بازی با نفت مسجد سلیمان چطور بود؟


بازی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم. گل‌های دقایق ابتدایی موجب شد تا تیم شرایط خوبی در طول مسابقه پیدا کند و توپ و میدان را در اختیار بگیرد. علاوه بر ۲ گلی که پرسپولیس به ثمر رساند چند موقعیت دیگر هم خلق شد و این پیروزی می‌توانست با اختلاف زیاد رقم بخورد که این اتفاق رخ نداد.


به نظر می‌رسد با برد مقابل نفت روحیه به اردوی سرخپوشان بازگشت.


درست است. این برد به شدت لازم و به موقع بود. تیم به این پیروزی نیاز داشت و خوشبختانه این اتفاق افتاد و با عملکردی مقتدرانه پرسپولیس در این دیدار به برتری رسید.


شیرزود تمیروف نیز دومین بازی خود را در خط حمله انجام داد. او را چطور بازیکنی دیدید؟


تمیروف بازیکن خوبی است و البته با یکی دو بازی نمی‌شود او را قضاوت کرد. او به خوبی در موقعیت قرار می‌گیرد و امیدوارم پایش به گلزنی باز شود.


سرخپوشان روز پنجشنبه دیدار مهم با استقلال را پیش رو دارند.این دیدار را چطور می‌بینید؟


بازی سختی و البته سرنوشت‌سازی در پیش است. هر دو تیم در کورس قهرمانی قرار دارند و با برد در این دیدار می‌توانند بیشتر راه قهرمانی را طی کنند. امیدوارم پرسپولیس در این جدال حساس به برتری برسد.


پرسپولیس پتانسیل برتری در شهرآورد را دارد؟


قطعا. تیم الان شرایط خوبی دارد و برای قهرمانی باید ۳ امتیاز این دیدار را کسب کند. با توجه به شرایطی که وجود دارد پرسپولیس این ظرفیت و توانایی را دارد که در شهرآورد به برتری برسد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40


دیدگاهتان را بنویسید