یاشا گروپ


یاشا گروپ

رامین شیرازی، حقوقدان و کارآفرین برجسته ایرانی اهل شیراز، مدیرعامل هلدینگ بزرگ یاشا گروپ در شهر آلانیا استان آنتالیا کشور ترکیه از ایرانیان موفق سراسر دنیاست.

رامین شیرازی
با بیوگرافی رامین شیرازی مدیرعامل هلدینگ یاشا گروپ آشنا شوید:

رامین صالحی(شیرازی) فرزند محمد که با نام شناخته شده رامین شیرازی در بین اذهان شهرت دارد، متولد سال 1/10/1987 در شهر شیراز کشورمان ایران است.
بعد از اتمام دوره متوسطه در رشته متالوژی، تصمیم به ادامه تحصیل در رشته حقوق گرفت و پس از ورود به دانشگاه مشغول به کار و تحصیل در کنار هم شد.
پس از اخذ مدرک دانشگاه، مشغول به کار در دادگاه شده و همچنین احداث و مدیریت یک مجموعه شهرک ویلایی در شهر شیراز را به عهده گرفتند.
آقای شیرازی پس از سفرهای متعدد خود به کشورهای مختلف دنیا، مجذوب شهر زیبای آلانیا در کشور ترکیه شدند و پس از یک سال اقامت در شهر آلانیا و شناخت بیشتر محیط، بنا بر پیشنهاد و تجربه دوستان، تصمیم به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در این شهر گرفتند.
پس از مدت ها فعالیت و کسب تجربه فراوان در زمینه خرید و فروش املاک و خودرو، فعالیت خود را گسترش داده و به جذب توریست و حوزه فرهنگی – گردشگری روی آورده اند که نتیجه آن با ثبت یک نشریه و شرکت های دیگر به تشکیل هلدینگ بزرگ یاشا گروپ انجامیده است.

یاشا گروپ برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در ترکیه چه خدماتی ارائه میکند:

ترکیه یکی از کشورهای توریستی و مهم منطقه است و ایرانیان زیادی خواهان سرمایه گذاری در این کشور هستند. یاشا گروپ زیر نظر رامین شیرازی و با ارائه خدمات زیر پذیرای سرمایه گذاران این کشور در شهر زیبای آلانیا میباشد.

امور شهروندی و اقامت، تبلیغات و مالتی مدیا، برندسازی و توسعه کسب و کار، خدمات ارزی و صرافی، ساخت و ساز، خرید، فروش و اجاره املاک و اجاره، خرید و فروش خودرو

ارتباط با هلدینگ یاشا گروپ:

علاقه مندان برای دریافت مشاوره و تماس با هلدینگ یاشا گروپ میتوانند از طریق سایت اختصاصی این مجموعه به آدرس زیر در ارتباط باشند.

yasha.group

جهت مشاهده فعالیت های هلدینگ یاشا گروپ در اینستاگرام میتوانید پروفایل yasha_group را فالو و دنبال نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید