اطلاع رسانی هوشمندانه و تبیین جهادگرانه برای انتخاباتی امیدبخش


ایسنا/گیلان مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان تاکید کرد: استفاده از توان رسانه با هدف اطلاع رسانی هوشمندانه و تبیین جهادگرانه برای ایجاد فضایی پرشور و امیدبخش در انتخابات باید با جدیت دنبال شود.


سید هاشم حسینی امروز، ۱۶ دی ماه در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گیلان که با حضور اعضای این کمیته در شهرستان‌های استان برگزار شد، با گرامیداشت روز زن و مقام مادر، حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد و گفت: عاملان این جنایت ددمنشانه، بار دیگر چهره پلید خود را به مردم ایران اسلامی نشان دادند و دشمنی با مکتب سلیمانی را با چنین فاجعه ای به تصویر کشیدند.


وی اتحاد، همبستگی و دفاع از کیان ایران اسلامی را وظیفه همگانی در مسیر مقابله با دشمنان دانست و تصریح کرد: امروز دشمن با تمام قوا تلاش می‌کند تا با انگاره‌سازی غلط به مردم ایران و جهان القا کند که به واسطه کمبودها و دغدغه‌های عمومی، ایرانیان در انتخابات شرکت نخواهند داشت.


اطلاع رسانی هوشمندانه و تبیین جهادگرانه برای انتخاباتی امیدبخش


حسینی با اشاره به تکلیف گرایی و میهن دوستی ملت شریف ایران، هوشیاری مردم نسبت به جوسازی‌ها و فضاسازی‌های بی‌اساس دشمنان داخلی و خارجی را ضروری خواند و افزود: هویت فرهنگی، انسجام اجتماعی و اقتدار ملی امروز در مسئله انتخابات و مشارکت حداکثری در این رویداد بزرگ جلوه‌گری می‌کند.


وی تصریح کرد: تبیین اهمیت حضور مردم در عرصه تعیین سرنوشت و ایفای نقش در معادلات کشور وظیفه همه افراد آگاه و بیدار جامعه است؛ از این‌رو باید درک اهمیت مشارکت را در میان آحاد جامعه ارتقا بخشید.


رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات گیلان به وظایف تخصصی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اشاره و بیان کرد: باید اعضای این ستاد با دقت و همت بالا نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کنند، چرا که اطلاع رسانی از جزییات برگزاری انتخابات حق مسلم مردم است و افزایش آگاهی و اعتماد عمومی را در پی دارد.


وی تبیین مزیت‌های حضور حداکثری در انتخابات و تهدیدهای مشارکت کمرنگ در این رویداد بزرگ ملی را با اهمیت خواند و بر لزوم استفاده اثربخش از ابزارهای نوین اطلاع رسانی در مسیر برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو تاکید کرد.


حسینی بی طرفی و رعایت انصاف را وظیفه همه فعالان عرصه انتخابات به ویژه اعضای کمیته اطلاع رسانی دانست که با افکار و آگاهی بخشی به آحاد جامعه ارتباط مستقیم دارند.


مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان خاطرنشان کرد: استفاده از توان رسانه با هدف اطلاع رسانی هوشمندانه و تبیین جهادگرانه برای ایجاد فضایی پر شور و امیدبخش در انتخابات باید با جدیت دنبال شود.


اطلاع رسانی هوشمندانه و تبیین جهادگرانه برای انتخاباتی امیدبخش


جواد شفیعی ثابت، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان نیز در این نشست با ابراز تاسف از حادثه تروریستی کرمان، اظهار کرد: این حادثه نشان داد که دشمن همواره در تلاش است تا موجبات نگرانی مردم و بر هم زدن آرامش عمومی را فراهم کند.


وی برگزاری انتخابات و حضور پررنگ مردم در این رویداد سرنوشت‌ساز را از موضوعات مورد توجه دشمنان خواند و گفت: باید با حضور پرشور در انتخابات به دشمنان ثابت کنیم که سرسختانه برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و پاسداری از ارزش‌های آن اتحاد و انسجام داریم.


دبیر ستاد انتخابات گیلان با اشاره به تعداد شعب اخذ رای در استان و تدابیر اتخاذ شده برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات، تصریح کرد: امنیت انتخابات و سهولت دسترسی مردم به شعب اخذ رای با دقت بالایی مورد توجه ستاد انتخابات استان است.


وی با تبیین قوانین و مقررات انتخاباتی برای اعضای کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، عدالت محوری و پرهیز از هرگونه اقدام جانب دارانه را ضروری برشمرد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم بورس خرید نهال کجاست؟ نکات خرید نهال چیست؟
بیشتر بخوانیم راهنمای خرید نهال


دیدگاهتان را بنویسید